BANER_STRONA_3

Niepowtarzalność

We wnętrzach najważniejsza jest widoczność charakteru jego właściciela. Ręcznie tworzone ramy do luster i obrazów rodzimej manufaktury znajdą uznanie w oczach prawdziwych koneserów piękna. Opatrzone historią i wzornictwem powstającym w poszanowaniu środowiska tworzą NIEPOWTARZALNE dzieła sztuki.

W manufakturze nie ma miejsca na masową produkcję, dlatego te piękne dekoracje wykonywane są w oparciu o XIX-wieczną technologię. Każda rama tworzona jest bez użycia współczesnych maszyn i środków chemicznych. Niezmiernie ważne, obok technologii, są materiały. Rzemieślnicy stawiają na ekologiczne surowce, dlatego też używają kredy, kleju skórnego, szelaku, oleju lnianego oraz farb ziemi, mosiądzu i złota.

538 zor538ZOR (2)

Prawdziwe rzemiosło wywodzi się z długoletniej tradycji, nauki przekazywanej przez pokolenia, talentu i artystycznej pasji. Zdobywany przez lata fach połączony z wieloletnią tradycją pozwala tworzyć i dostarczać wyroby nietuzinkowe, indywidualnie wykończone, dopasowane do stylu i charakteru wnętrza.

 

Luxurious classical vintage armchair with empty classic frame on white background
„Przepiękna kompozycja złota i turkusu”

 

Prace znajdujące się w naszej galerii stworzone są w regularnych rozmiarach i dostępne w bieżącej sprzedaży. Istnieje możliwość wykonania pracy na specjalne zamówienie (wzór,rozmiar, kolorystyka, wykończenie – rama).

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu oraz kontaktu bezpośredniego.