BANER_STRONA_4

Blask i Szyk

Blask popołudniowego słońca kryjący się w nietuzinkowej formie to obraz jaki widzimy patrząc na świetliste przedmioty naszych pomieszczeń.

Idealne wnętrze powinno być przyjazne dla przebywających tam osób i zaspokajać ich estetyczne gusta. Tam gdzie czujemy się dobrze spędzamy więcej czasu i relaksujemy swoje zmysły.

interccio zbliżenie

 

Poczucie estetyki i wieloletnie doświadczenie włoskich projektantów ujęte w niepowtarzalnej formie, stało się inspiracją do powstania kompozycji kształtów zamkniętych w postaci form świetlnych. SZYK i forma jaka okala to światło buduje atmosferę wywołującą pozytywne i estetyczne doznania. Unikatowy charakter jaki zyskuje pomieszczenie do którego trafiają nasze dekoracje, spełnia oczekiwania wielbicieli luksusowego wystroju wnętrz. Dzięki nim wykreowanie niepowtarzalnego nastroju staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

scala 3

 

Aby rozświetlić otaczającą przestrzeń i wypełnić ją blaskiem , proponujemy naszym klientom najwyższej klasy oświetlenie które trafia w gusta wymagających odbiorców. Wśród produktów odnajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznego wystroju, jak również zwolennicy loftowego półmroku.

 

ferro zbliżenie 3

 

Gama oświetlenia pozwala na wybór nie tylko kształtu ale i rozmiaru. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są w bieżącej sprzedaży.

Zapraszamy do naszego sklepu oraz kontaktu bezpośredniego.